В три последователни дни в Образователната зала на Регионален исторически музей – Габрово посрещахме скъпи гости. Началото поставихме в деня на нашия професионален празник – Международния ден на музеите (18-ти май). Тогава прага на музея прекрачиха децата от ДГ „Мики Маус“.
На гости, на гости…, но имахме и работа да свършим. С помощта на гатанки, игри и предизвикателства децата представиха пред директори, учители и родители своите знания. За показаните отлични резултати всеки получи почерпка, а за активното участие и интерес към българските традиции и минало – Свидетелство за родолюбец. Вярваме, че всеки един от тях ще бъде истински пазител на нашето културно наследство!
Обръщаме се с благодарност към директорите и учителите на детските градини за отзивчивостта и съвместната ни дейност!
Весело и безгрижно лято на всички деца и на добър час на бъдещите ученици!
До нови срещи!
